Safesight

Formulieren via browser

Het is nu mogelijk om de formulieren – zoals werkplekinspecties, safety walks of bijvoorbeeld kwaliteitsrondes – via de browser te starten en te doorlopen. Via ‘Formulieren’ in het menu bovenaan de pagina navigeer je naar de formulierenpagina. Hier zie je in één overzicht hoeveel en welke formulieren op het project zijn afgerond (en nog in bewerking zijn). En natuurlijk kun je een nieuw formulier starten.


Daarnaast hebben we twee belangrijke aanpassingen doorgevoerd die we ook in de app zullen doorvoeren:

1. Vragen worden per set getoond
Op één scherm tonen we nu alle vragen binnen een vragenset. Dus niet meer voor iedere vraag een aparte pagina. De set-namen staan aan de linkerkant van het scherm weergegeven en kunnen gebruikt worden als link naar die vragen binnen die set.

2. Voeg extra bevindingen toe
Voor het starten van het formulier, wordt de gebruiker nog steeds gevraagd welke vragen hij/zij wil toevoegen aan het formulier. Nu kan het natuurlijk zo zijn dat je tijdens het doorlopen van het formulier toch nog extra vragen wilt toevoegen. Of dat je wellicht punten tegenkomt die überhaupt niet als standaardvraag in de set beschikbaar zijn.

Hiervoor hebben wij de knop ‘Extra vragen/bevindingen toevoegen’. Klik op deze knop en er verschijnt een pop-up scherm met daarin de standaardvragen beschikbaar in die set. De gebruiker kan de ontbrekende vraag toevoegen aan het formulier door de schakelaar op actief te zetten.

Zijn de standaardvragen niet toereikend voor de bevinding van de gebruiker? Dan kiest hij/zij de knop ‘Extra bevinding toevoegen’. In het formulier verschijnt er dan een extra vraag – standaard met een vrij tekstveld en de mogelijkheid om bijlagen toe te voegen.

Tevens is het mogelijk om bij die extra bevinding standaard een dropdown menu te tonen met een aantal standaard keuzeopties. Inclusief de mogelijkheid om – bij de keuze voor een specifieke optie – de melding automatisch in het logboek te laten loggen. Dit stel je in via de achterkant van Safesight.

Meer weten?

Meer weten over hoe software jouw organisatie kan ondersteunen? Misschien wil je een demo? Neem dan contact op met Edo via edo@safesightsafety.com of via 06 14 83 35 36.